Kids Learning Games 4 Toddlers

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 227,7 MB
  • Version 1.2.23
  • Dil Türkçe
  • Firma MAGE Studio Kid
Kids Learning Games 4 Toddlers minik çocuklarınızın vakit geçirirken hem eğlenecekleri hem de eğitim alacakları bir uygulamadır.

Kids Learning Games 4 Toddlers mobil oyununda minik çocuklarınız vakit geçirirken çok eğlenecekler. Çocuklar doğdukları andan itibaren öğrenmeye açlardır. Bununla birlikte onları doğru bir şekilde yönlendirmek de tamamen ebeveynlere kalmış bir durumdur. Çağımızın teknoloji çağı olması da bu durumu etkileyen en önemli unsurlar  arasındadır. 

Çocuklarınızın kişisel gelişimlerine destek olacak birçok uygulamadan biri olan Kids Learning Games 4 Toddlers mobil uygulaması içerisinde onların anlayacakları düzeyde bir çok minik oyun onları bekliyor olacak. Çocuklarınız uygulama içerisinde vakit geçirirken hem eğlenecek hem de eğitici ögeler arasında kişisel gelişimlerini tamamlayacaklar. 

Pizzayı dilimleyin ve ardından sevimli karakterleri beslemenin keyfini çıkartmalarına izin verin. Böylelikle çocuklar hem hayvan sevgisini tadacaklar hemde açıları öğrenecekler. Öğrenme sisteminin örnekler ve oyunlar içerisinde olması çocukların öğrendiklerinin kalıcılığını arttıran en önemli unsurdur.

Eğlenceli yiyecekler kilerde saklanıyor. Yaramaz yiyecekleri bulun ve sayarak sayıları öğrenin. Bunun gibi daha bir çok minik oyun Kids Learning Games mobil uygulaması içerisinde sevimli minik oyuncularımızı bekliyor olacak. Her birini değerlendirerek oyunda ilerleyin. IOS  cihazınıza ücret ödemeden indirerek çocuklarınızın oynamasına izin verebilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Kids Learning Games 4 Toddlers indir